POZNAJ NAS BLIŻEJ

Ryby to nasza pasja i od niej wszystko się zaczęło. To ona zaprowadziła nas nad brzeg Dunajca i to ona pozwoliła nam uwierzyć w marzenia o wspólnym interesie. Chcieliśmy go tworzyć od podstaw i zgodnie ze swoim pomysłem. Wprowadzić na rynek coś unikatowego. Z myślą o ludziach z pasją taką samą jak nasza. I tak od 2012 roku wykonujemy dla Was poduszki ryby.

NASZE PRODUKTY

Serce firmy bije w Krakowie - to tutaj powstają projekty i tutaj są realizowane. Wszystkie nasze poduszki są wykonywane ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa. Naturalna i subtelna grafika podkreśla ich piękno i niepowtrzalaność.

ZOBACZ WIĘCEJ

BEZPIECZEŃSTWO

Produkujemy zgodnie z najwyższymi wymaganiami branżowymi i standardami etycznymi. Poduszki są wykonywane w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów, podlegających recyklingowi. Wszystkie nasze produkty posiadają zgodność z obowiązaującymi normami bezpieczeństwa zabawek , europejską EN 71 oraz amerykańską ASTM .Badania laboratoryjne zostały wykonane przez uznaną na świecie firmę SGS .

POKAŻ CERTYFIKAT

Autorskie projekty, tworzone z serduchem sprawiają, że nasze rybki są wyjątkowe. Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy. A każda Wasza pozytywna opinia wywołuje uśmiech na twarzach zespołu Gaby. Cenimy sobie również wasze uwagi, które sprawiają, że możemy być jeszcze lepsi w tym co robimy.

Odwiedźcie nas na:

Piszcie do nas, zostawiajcie serduszka pod naszymi zdjęciami i sami je do nas wysyłajcie.